Презентація Програми національних обмінів
У четвер 28 вересня о 17:00 в Чернігові відбудеться презентація Програми національних обмінів. Організатори проекту розкажуть про цікаві візити, що були реалізовані раніше, а також про те, як кожен охочий може долучитися до проекту.
Програма національних обмінів - проект, завдяки якому активні громадяни отримують мікрогранти на те, щоб поїхати обмінюватися досвідом та цікавими проектами у географічно протилежний регіон та налагодити там партнерство.
Як зазначають самі координатори програми обмінів, тематика та формати візитів, які здійснюють учасники, не мають обмежень, проте є певні критерії та вимоги самого проекту. Що це за вимоги та як успішно заповнити заявку на участь у Програмі національних обмінів - розкажуть під час зустрічі у Чернігові.
Під час презентації усі охочі можуть дізнатися:
- які проекти в рамках програми вже реалізовували громадські активісти у Чернігові та з Чернігова;
- хто може взяти участь в Програмі національних обмінів;
- як успішно заповнити заявку на отримання мікрогранту;
Також організатори обіцяють відповісти на всі питання, що стосуються проекту.
Презентація відбудеться 28 вересня о 17:00 в культурно-діловому центрі "Світогляд" (пр-т Перемоги, 108А)
Програму національних обмінів реалізовує Центр культурного менеджменту (м. Львів) у межах проекту “Містки громадської активності” за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
Контакти: Ірина Баран, комунікаційний менеджер проекту “Містки громадської активності”, 066 388 63 37
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.