Михайло Коцюбинський у колі друзів. Адвокат Ілля Шраг
Чергова зустріч присвячена взаєминам Михайла Коцюбинського та Іллі Шрага – блискучого юриста, одного з провідних діячів Чернігівської української громади, який стояв біля витоків організації громадської бібліотеки, юридично відстоював запровадження української мови в початковій школі, разом з М.Коцюбинським створював громадську організацію «Просвіта». Багато сил доклав до відкриття в Чернігові музею українських старожитностей В.Тарновського, вирішував усі юридичні питання в процесі передачі колекції В.Тарновського Чернігівському губернському земству. А ще був хрещеним батьком одного з дітей М.Коцюбинського, розпорядником його майна по смерті письменника.
Зустріч відбудеться 22 вересня о 17-00 на музейній веранді.
Вартість квитка – 30 грн.
Кількість місць обмежена.
Попередній запис обов’язковий.
Тел. для довідок 4-10-03, 097 465 70 91, 063 065 61 49.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression