Освітній Фест прав людини 2017
25 липня о 10:30 відбудеться перша екскурсія Освітнім домом прав людини в рамках Фестивалю, об 11:00 - офіційний старт Освітнього Фесту прав людини 2017, брифінг для представників ЗМІ. Спікер – голова правління ГС «Освітній дім прав людини в Чернігові», координатор напрямку формальна освіта ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини» та Всеуркайнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Сергій Буров
Для представників ЗМІ запланований кава-пауза та трансфер 25 липня:
09:30 Чернігів – Освітній дім прав людини (с. Количівка)
12:30 Освітній дім прав людини (с. Количівка) – Чернігів
Реєстрація представників ЗМІ є обов’язковою. Просимо заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/Uu4u52
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.