Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 23:57:01

Майстер-клас "Як пройти шлях від ідеї до готового документального фільму"

26.07.2017   14:00Агенцiя

26 липня о 14:00 у рамках програми Освітнього Фесту прав людини 2017 в Освітньому домі прав людини в Чернігові Ксенія Кравцова, режисер-документаліст, режисер реклами, фотограф та керівник студії Real Stories Production, проведе майстер-клас «Як пройти шлях від ідеї до готового документального фільму».

Місце проведення Фестивалю: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Количівка, пров. Луговий 1Г, ГС «Освітній дім прав людини в Чернігові».

Учасники майстер-класу «Як пройти шлях від ідеї до готового документального фільму» розглянуть такі питання:
    Вибір теми.
    Підбір головного героя.
    Визначення місця зйомки.
    Склад знімальної групи.
    Створення сценарного плану.
    Розуміння можливих відхилень від сценарію.
    Стилістика зйомки.
    Підхід до монтажу.
    Вибір музичного супроводження.
    Авторські права.

Після майстер-класу учасники матимуть нагоду отримати консультацію експертів щодо створення власної невеличкої доку-стрічки.

Про експерта

Ксенія Кравцова – режисер-документаліст, режисер реклами, фотограф. Автор документальних стрічок «Білий танець», «На роздоріжжі», «Покарання ув’язненням», «Повернення» та багато інших. Керівник студії Real Stories Production, яка спеціалізується на створенні документальних та анімаційних фільмів про права людини. Мовою мистецтва команда студії виносить на широке обговорення болючі соціальні питання, які залишаються поза увагою суспільства.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини