Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 01:57:27

Хто представлятиме Чернігівщину у Верховній Раді нового скликання - результати експертного опитування

30.05.2012   10:00Агенцiя

30 травня о 10.00 відбудеться прес-конференція Леоніда Щукіна – керуючого партнера медіа-агенції „Seemus-media”, Олександра Юркевича – віце-президента Асоціації „PR Ukraina” та Олександра Бабака – політичного експерта. Учасники прес-конференції оприлюднять результати експертного опитування та озвучать свої прогнози щодо можливих кандидатів від Чернігівської області в майбутньому парламенті.
 
Питання, що розглядатимуться:
 
- Формування округів: кому вигідний існуючий розподіл округів в Чернігівській  
області;
- Фаворити майбутніх перегонів;
- Що чекає на Чернігівщину після виборів: політична ситуація в регіоні.
 
Місце проведення прес-конференції:
 Федерація профспілкових організацій,
м. Чернігів, вул. Шевченка, 5, 4-ий поверх, зала президії профспілок

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини