Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 серпня, 02:47:32

Фахова дискусія "Як підвищити рівень послуг ріелторів у Чернігові?"

06.07.2017   14:00Агенцiя

Якість сервісу на ринку нерухомості Чернігова й Чернігівщини щороку зростає, але все ще має потенціал для розвитку до європейського рівня. Як же покращити ситуацію? Які нові інструменти вже зараз пропонують ріелтори своїм клієнтам, аби зробити цей ринок більш цивілізованим, стабільним і безпечним? Яка роль громадських об’єднань у формуванні професійних стандартів у роботі ріелтора?Ці актуальні питання обговорять фахівці з нерухомості під час зустрічі, що відбудеться в четвер, 6 липня, в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади за адресою: пр. Миру, 43 (біля обласної ради, третій поверх, конференц-зала).
Початок – о 14.00.

До участі у фаховій дискусії запрошені:
- Віктор Несін, президент Спілки фахівців з нерухомості України (м. Київ);
- Олександр Капітоненко, голова комітету з регіонального розвитку Спілки фахівців з нерухомості України (м. Київ);
- Руслан Овчаренко, представник міжнародної організації ріелторів FIABCIS;
- Інна Різуха, директор АН «Приват-ріелт»;
- Михайло Брант, голова Чернігівського міського відділення асоціації фахівців нерухомості України;
- Сергій Бондаренко, керівник АН «Квартал СITY»;
- Вікторія Стримецька, засновник АН «Контактика».

Зазначимо, що це перший захід у подібному форматі в Чернігові. Журналісти матимуть змогу отримати ексклюзивну інформацію, в тому числі від гостей зі столиці, почути думки фахівців з багаторічним досвідом, дізнатися про тенденції на ринку нерухомості, соціальні моменти, а також почути відповіді на актуальні питання, що хвилюють читачів/слухачів/глядачів. Та й загалом стати більш обізнаними в цій темі! Крім того, відбудеться офіційне представлення нового керівника регіонального відділення Спілки фахівців з нерухомості України.

Увага! Просимо представників ЗМІ завчасно акредитуватися!
Контакти: Вікторія Сидорова, 066-304-89-87, 097-087-00-10
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини