Урочиста церемонія закладання капсули на місці будівництва корпусу для лінійного прискорювача для лікування хворих
5 липня, в середу, в Чернігові відбудеться урочиста церемонія закладання капсули на місці будівництва корпусу Обласного онкологічного диспансеру під сучасне радіотерапевтичне обладнання – лінійний прискорювач.
11:00 — збір учасників заходу;
11:15 — закладка капсули (радіологічне відділення диспансеру);
11:35 — відвідування поліклінічного та хіміотерапевтичного відділення;
11:50 — підписання Меморандуму про наміри щодо співробітництва між народними депутатами України, адміністраціями області та міста (кабінет головного лікаря);
12:00 — прес-брифінг (кабінет головного лікаря).
Місце проведення: Обласний онкологічний диспансер (проспект Миру, 211).
До уваги ЗМІ! Акредитація за телефоном: (093) 8709617, е-mail: ondipressa@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.