Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 21:36:58

Прес-конференція: “Навчання впродовж усього життя в Чернігові – усе найцікавіше в одному проекті”

29.06.2017   11:00Агенцiя

Прес-конференція на тему: “Навчання впродовж усього життя в Чернігові – усе найцікавіше в одному проекті” відбудеться у прес-центрі “Чиста політика” 29 червня 2017 року об 11-00 за адресою: м.Чернігів, вул. Полуботка, 6а.
Новий спільний проект “Простір навчання” презентуватимуть його ініціатори Чернігівські організації: Центр АХАЛАР, “ЧЕ Студія”, Чернігівська центральна міська бібліотека ім. М. М. Коцюбинського та студія дитячої музичної творчості “А-Соль”. Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці німецької організації DVVInternational (Німецьке об’єднання народних університетів).
Автори нового проекту представлять цілу низку освітніх сервісів для дорослих, які здійснюватимуться за трьома головними компонентами: UrbanБУДДА, Активна бібліотека, Зелена Сцена.
У прес-конференції візьмуть участь:
– Вікторія Солоніцина, ведуча програми “Пошук оптимального балансу в світі, що змінюється”, Центр АХАЛАР
– Світлана Фір, ведуча програми “Лабораторія Ритму”, студія дитячої музичної творчості“А-Соль”
– Інна Адруг, ведуча програми “Розмовник”, “ЧЕ Студія”
– Ольга Усович, ведуча програми “Профілактика вигорання”
– Юрій Трохименко, директор з розвитку, Центр АХАЛАР
– Марина Веремеєнко, ведуча програми кінопоказів, “ЧЕ Студія”,
– Олена Костриця, ведуча програми “Майстерня Життєтворчості”, бібліотека ім. М. М. Коцюбинського
– Юрій Усович, менеджер проекту “Простір Навчання”, Центр АХАЛАР
Запрошуємо журналістів, представників громадського сектору, активістів, працівників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також всіх зацікавлених.

Останні новини Чернігівщини

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу посадовця медичного закладу, який вимагав хабарі за оформлення лікарняних 14:51

Слідчі Корюківського районного відділу поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо посадовця однієї з лікарень району, який встановив «тарифи» та систематично вимагав від пацієнтів неправомірну вигоду за відкриття лікарняних листів.

Результати перевірки закупівель здійсненої Управлінням освіти Чернігівської міської ради згідно з інструментом «Ukraine Facility» 14:29

Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, в ході перевірки дотримання вимог законодавства у сфері закупівель, під час здійснення закупівлі Управлінням освіти Чернігівської міської ради (яку на 70% профінансовано за рахунок коштів «Ukraine Facility»), досліджено питання дотримання вимог законодавства щодо капітального ремонту їдальні та харчоблоку у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 35 за період жовтень - грудень 2024 року.

Носівські поліцейські відсторонили від керування водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму межу у 17 разів 13:15

Співробітники сектору реагування патрульної поліції Носівського відділення поліції склали на правопорушника адміністративні матеріали за фактом керування автомобілем у нетверезому стані.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:22

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 8 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини