"Дорога Памела" (комедія-фарс). Прем'єра
Вистава-бенефіс ексцентричної артистки ЛЮБОВІ ВЕСЕЛОВОЇ.
Поряд з нею чудернацькі актори Молодіжки Микола Пономаренко і Олексій Биш та чудакуваті артисти муз.драм.театру ім.Шевченка Світлана і Володимир Сураї.
Веселе і життєстверджуюче, смішне та ексцентричне, добре та ніжне комедіяльне дійство про людей, змушених піти на обдурення, аби зачепитися за життя у вкрай безвихідній ситуації. І оскільки ці «авантюристи» дуже дотепні та винахідливі, у виставі багато гумору і неочікуваних поворотів.
Але зворушливий образ Памели, яка пройшла шлях самотності і втрат, її чудакуватість та наївність, її безкорислива життєдайна любов до людей – головне у виставі.
Початок 11 червня о 19:00
м. Чернігів, вул. Родімцева, 4, Чернігівський молодіжний театр
тел. (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48

Останні новини Чернігівщини
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.