Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 06:43:12

Спільний захід “Дії керівного складу під час виявлення підозрілого предмету. Гасіння пожеж у лікувальних закладах. Надання першої допомоги постраждалим”

06.06.2017   11:20Агенцiя

6 червня в рамках тижня цивільного захисту в Чернігівському базовому медичному коледжі буде проведений спільний захід “Дії керівного складу під час виявлення підозрілого (вибухонебезпечного) предмету. Гасіння пожеж у лікувальних закладах. Надання першої допомоги постраждалим”.

Під час заходу буде проведена теоретична та практична частина у формі гри (евакуація присутніх, ліквідація джерела небезпеки, демонстрація дій групи піротехнічних робіт, надання медичної допомоги постраждалим).

Організатори заходу: Управління охорони здоров’я ОДА, Управління ДСНС України в Чернігівській області, обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Чернігівський базовий медичний коледж.

Час та місце проведення: 6 червня об 11:20, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 42, Чернігівський базовий медичний коледж.

Останні новини Чернігівщини

Коронавірус виявили ще у 22 людей

Коронавірус виявили ще у 22 людей 14:49

За добу на Чернігівщині коронавірус діагностували у 22 людей.

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.