Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 01:41:56

Чим є Українська революція 1917–1921 рр. для (не)українських істориків? Стрім-трансляція

02.06.2017   15:45Агенцiя

«Революція, державність, нація: Україна на шляху самоствердження (1917 – 1921 рр.)» – таку назву має міжнародна наукова конференція, що проходить в Києві 1–2 червня 2017 р. Її співорганізаторами виступили Інститут історії України НАН України, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Український інститут національної пам’яті, Програма досліджень сучасної історії і культури України імені Петра Яцика, Польський інститут в Києві, Сіверський інститут регіональних досліджень (м. Чернігів) та Міжнародний фонд «Відродження».

З вітальним словом до учасників звернулися віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, директор Інституту історії України НАН України Валерій Смолій та голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Конференція покликана посилити у професійному та суспільному середовищі дискусії навколо історичної та ідеологічної спадщини революційних зрушень 1917–1921 рр. Водночас вона має поширити думку про нормальність багатоваріантності історичних оцінок, неможливість та неприйнятність «єдино правильних» версій історичних подій.

Завершиться конференція дискусією за «круглим столом» на тему:  «Чим є Українська революція 1917 – 1921 рр.  для (не)українських істориків?». Вона відбудеться 2 червня та транслюватиметься онлайн на каналі You tube Сіверського інституту регіональних досліджень за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCNkd2TjeVhXyk2UT1eLL_4w

Початок стрім-трансляції о 15.45. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 січня по 8:00 30 січня 2023 року

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни 09:31

«Бій під Крутами – бій за майбутнє України! Щодня і щогодини сили оборони України наслідують подвиг Захисників Крут, захищаючи нашу державу, та виганяючи клятого ворога з нашої рідної землі», — з такими думками та прагненнями 29 січня, на 340-й день повномасштабного відкритого вторгнення російського агресора на територію нашої країни, на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» на Чернігівщині відбулося вшанування Захисників України.