Презентація “Можливості програми “Креативна Європа” для культурних та креативних індустрій Чернігова”
Інформаційний центр Європейського Союзу Чернігівського національного технологічного університету запрошує відвідати Презентацію “Можливості програми “Креативна Європа” для культурних та креативних індустрій Чернігова”, що відбудеться 29 травня 2017 р. з 12.00 до 14.00 у Чернігівському національному технологічному університеті за адресою: вул. Козацька, 1а, лекційна зала № 3.
Ви дізнаєтесь про можливості в рамках програми ЄС “Креативна Європа”, зможете поспілкуватися та задати питання Юлії Федів, керівнику Національного бюро “Креативна Європа в Україні”.
«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів, що дають можливість подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками та вдосконалюватися, планується виділити 1,46 мільярда євро.
Усі учасники зможуть безкоштовно ознайомитись з:
завданнями та пріоритетними цілями програми;
вимогами до країн Східного партнерства для участі у програмі;
основними каналами (часто іменованих «схеми» або «напрямки»), які надають можливість фінансування у рамках «Креативної Європи», кожен з яких охоплює окремий сектор або вид діяльності;
За додатковою інформацією звертайтеся до Інформаційного центру ЄС в м. Чернігові по телефону +380667196790 або пишіть на e-mail alohaha19@gmail.com
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression