Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 22:28:59

Урочисте відкриття аграрного фестивалю "ІМК-fest"

27.05.2017   11:00Агенцiя

Український агрохолдинг з європейськими інвестиціями ІМК запрошує всіх на ІМК-фест!

27 травня на Красній площі в Чернігові на Вас чекають виступи зіркових гостей, неймовірна розважальна програма та масові гуляння.

ІМК-фест – велике свято для всієї родини:
- ІМК – квест «Великі агро-перегони»
- Смачна картопляна алея від учасників кулінарних шоу
- Оригінальні майстер-класи
- Весела дитяча програма
- Виступи народних колективів
- Багато цікавих сюрпризів
- Зіркові гості: Наталія Бучинська та Оля Полякова

Тож 27 травня беріть свої родини та друзів, приходьте на Красну площу в Чернігові та святкуйте 10-річчя ІМК разом з нами!

 

11:00 - 12:00

Відкриття події та офіційна частина

Привітання від офіційних осіб, відеофільм про ІМК (3 хв.)

Красна площа

11:00-17:00

Робота дитячої зони

Робота атракціонів, майстер-класів, інтерактивних зон

Красна площа

14:00-15:30

«Картопляна алея»

Приготування та дегустація майстер-шефами блюд з картоплі

Красна площа

17:00-21:30

Гала-концерт

 Гала-концерт за участю хедлайнерів Н. Бучинської та О. Полякової

Красна площа

(велика сцена)

12:00, 13:30, 15:00

Екскурсії

1,5 годинні тематичні екскурсії містом

Місто

11:00-18:00

Робота Містечка майстрів

Виставка-ярмарок майстрів області та міста

Алея Героїв

12:00-22:00

Фуд–корт

Українська кухня

Красна площа

17:00-19:00

Культорологічний проект «Літні музичні вечори»

Виступ естрадного оркестру «Меридіан»

Алея Героїв

(сцена)

 

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини