Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 11:26:38

Конкурс інноваційних проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge

23.05.2017   17:00Агенцiя

23 травня з 17:00 по 19:00

Світогляд", Коворкінг, конференц-простір, Культурно-діловий центр
Пр-т. Перемоги, 108-а, 2-й пов.

23 травня запрошуємо на другий регіональний запуск національного конкурсу IT-проектів та рішень на основі відкритих даних у місті Чернігів.

Open Data Challenge - це міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, що вперше масштабно стартує в Україні.

Після успішного запуску Open Data Challenge в Києві та Львові ми рухаємося далі, щоб якомога більше охочих з усієї України ознайомилися з конкурсом та змогли взяти у ньому участь.

У рамках конкурсу ми шукаємо інноваційні, суспільно важливі проекти, що матимуть фантастичний бізнес потенціал. Адже відкриті дані мають економічну цінність, коли на основі них створюються продукти або сервіси, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми суспільства.

Подавайся на конкурс та позмагайся за можливість отримати інвестицію в 400, 500 або 600 тисяч гривень та експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. Призовий фонд конкурсу: 1 500 000 гривень.

Запрошуємо на презентацію конкурсу у Чернігові 23 травня 2017, де ми розповімо про формат, умови конкурсу та вимоги до проектів.

Реєстрація обов'язкова за посиланням:
https://goo.gl/forms/sBsfiJcPLi9BOT9v1

Спікерами на цій події будуть
Kateryna Onyiliogwu - керівник напрямку відкритих даних проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”. Останні 2,5 роки працювала в Open Data Institute, Лондон, де заснувала та керувала кількома міжнародними проектами, в рамках програми Open Data for Development – Open Data Leaders Network, Responsive City Challenge та багато інших. Фокусувалась на створенні інновацій на основі відкритих даних, підтримувала та була ментором стартапів з ЄС та Малазії.

Pavlo Radchenko- операційний менеджер проекту фонду “Східна Європа”. Останні два роки працював у Державному агентстві з питань електронного урядування України, де був залучений до підготовки нормативно-правового забезпечення оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних та створення та забезпечення функціонування Єдиного державного веб-порталу відкритих даних data.gov.ua

Open Data Challenge створений в рамках проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Open Data Institute (Лондон), Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.