Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 22:09:27

Весняне свято Вальдорфської ініціативи

06.05.2017   11:00Агенцiя

6 травня з 11:00 до 13:00 на базі центру ТОВРДМ в Ялівщині відбудеться весняне свято вальдорфської ініціативи.

В програмі: завивання травневого дерева, рухливі ігри, творчий майстер-клас, спільна трапеза з корисним частуванням.
Зацікавлені сім'ї та активні учасники вальдорфської ініціативи збираються разом, щоб у затишному сімейному колі відсвяткувати прихід справжнього тепла та літа.

Якщо ви бажаєте приєднатися до нас, телефонуйте за номерами:
063 268 33 77 Тетяна
073 474 33 72 Ксенія

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини