Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 13:45:57

У Чернігові охочих навчать читати парламентські дані і практично їх використовувати

21.04.2017   12:30Агенцiя

АНОНС: Аналітики Громадянської мережі ОПОРА навідаються 21 квітня до Чернігова на воркшоп “Цифри не брешуть. Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних”, щоб навчити охочих читати парламентські дані та писати аналітичні матеріали для потреб своєї громади чи навіть для топових українських ЗМІ.

Схожий захід вже відбувся у Києві і за його результатами учасники стали співавторами статей для видань “Український тиждень” та The Insider, підготувавши статті “Що топ-політики обіцяють і як за це (не) голосують” і “Бурштиновий клінч: чому Рада не узаконює ринок каміння” відповідно.

Обидва матеріали були написані на базі парламентських даних онлайн-сервісу Rada4you.org.

 Хочеш навчитися читати парламентські дані та готувати якісні аналітичні матеріали на їх базі? Зареєструйся на воркшоп “Цифри не брешуть. Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних”, заповнивши  онлайн-форму за посиланням.

 

Спікер – Юрій Лісовський, аналітик Громадянської мережі ОПОРА.

Контактна особа та організатор воркшопу у Чернігові Наталія Висіканець (+38 093 765 69 31)

 Дата проведення: 21 квітня, п’ятниця о 12.30

Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченка, 5, прес-центр «Чернігівський вибір».

 

*Примітка. Онлайн-сервіс "Rada4you: вони голосують для тебе"  реалізовується в рамках кампанії «IT tools help to monitor elected officials/ІТ-інструменти допомагають моніторити народних обранців»  Громадянською мережею ОПОРА  у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади. 

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо водія, який спричинив смертельну ДТП 13:17

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління Чернігівської області завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 46-річного чоловіка, який здійснив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині.

Чернігівська політехніка – серед 10 українських університетів, які готуватимуть фахівців із безбар’єрності 12:46

Міністерство розвитку громад та територій затвердило освітні програми підвищення кваліфікації для фахівців із безбар’єрності, які розробили 10 українських університетів.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного, який завдав ножових поранень своєму знайомому 12:15

У Носівці поліцейські затримали чоловіка, який під час конфлікту на ґрунті спільного вживання алкоголю тяжко поранив ножем свого знайомого. Потерпілого госпіталізували, а зловмисника помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 11:34

23 березня, близько 13-ї години, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ поблизу села Зруб сталась ДТП.

Дві лікарні Чернігова отримали 44 сучасні ліжка інтенсивної терапії від американських партнерів 10:52

Допомога надійшла в обласну та другу міську лікарні від Міжнародного Благодійного Фонду «Підтримка Лікарень України» (Support Hospitals in Ukraine Foundation, США).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини