Великодня гостина в Центрі "Орігамі"
Велика субота в "Орігамі" (вул. Г.Полуботка, 18) обіцяє бути і цікавою, і корисною, і продуктивною! Свято розпочнеться з інтерактивної фотовистави від Школи акторської майстерності, після чого маленькі гості будуть розділені на три групи для відвідування серії тематичних майстер-класів!
На творчому занятті діти задекорують кошик та змайструють премиле курча з пряжі, на кулінарному — приготують сирну паску та навчаться оригінально прикрашати верхівку традиційної, на пізнавально-креативному — дізнаються про незвичайні способи фарбування великодніх яєць природними барвниками та випробують їх на практиці.
Дата - 15 квітня з 11:00
Контакти: 093 324 4933

Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56
Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
21 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.