Круглий стіл "Як зберегти археологічну спадщину України? Проблема чорних копачів"
Зустріч розпочнеться об 11.00 за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6а, прес-центр «Чиста політика».
Співорганізатори заходу: Клуб історичного та археологічного моделювання, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та Прес-центр «Чиста політика».
Пропонуємо до обговорення такі питання:
1.Проблеми законодавчого забезпечення охорони археологічної спадщини, зокрема, у частині притягнення до відповідальності порушників законодавства.
2.Збитки, які наносять своїми діяннями чорні археологи державі та суспільству.
3.Закордонний досвід з цього питання.
4.Пропозиції щодо можливого вирішення зазначених проблем.
5.Археологічна спадщина Чернігівщини та заходи по її збереженню.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.