Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 22:50:58

Судове засідання у справі за позовом Фонду державного майна України до Навчально-методичного центру профспілок щодо виселення останнього з власного приміщення

28.03.2017   11:00Агенцiя

28 березня 2017 року відбудеться чергове засідання у справі за позовом Фонду державного майна України до Навчально-методичного центру профспілок щодо виселення останнього з власного приміщення. У вівторок, об 11:00 представники Центру представлять свої аргументи щодо позову.

Запрошуємо Вас взяти участь у судовому засіданні, до якого прикута увага профспілкових організацій з усієї України та міжнародних профспілкових об'єднань.

Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Чернігівської області за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 20.

Наразі колектив Центру продовжує юридичну роботу та інформаційну кампанію по захисту своєї будівлі. На адресу Центру надходять десятки листів підтримки щодня від профспілкових організацій та звичайних працюючих, які в свій час отримали правову та інформаційну допомогу в Навчально-методичному центрі.

Нагадаємо, що справа про знищення Центру тягнеться ще з 2011 року. Тодішній генеральний прокурор Пшонки подав перший позов проти навчального закладу, який має статус найкращого в Україні. На жаль, нова демократична влада продовжує тиск на профспілки, які є однією з найважливіших інституцій в країнах Європейського Союзу.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.