У Седнів на вшанування славетних митців
Седнівська громада разом з представниками Чернігівського району, філії “Садиба Лизогубів” Чернігівського історичного музею ім. В.В. Тарновського, Чернігівського обласного художнього музею ім. Г. Галагана 10 березня відзначатимуть дати славетних митців: о 12 годині в центрі селища відбудеться покладання квітів до першого в Україні пам’ятника Тарасу Шевченку, далі на території садиби Лизогубів планується презентація спільного проекту “Седнів в живописних творах” та відбудеться літературно-мистецька композиція, присвячена 170-річчю перебування Тараса Шевченка в Седневі.
Також біля пам’ятника Леоніду Глібову буде виконана його пісня “Стоїть гора високая”, а в приміщенні самої садиби вперше демонструватиметься документальний фільм “Стоїть гора високая” (1981 р.), який нещодавно на замовлення районного осередку краєзнавців був придбаний керівником відділення Товариства “Чернігівське земляцтво” у Києві Валерієм Демченком у ЦДКФФА України ім. Г.С. Пшеничного.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.