Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 16:33:42

Прес-тур "Ділові та успішні – жінки Ніжина"

00.00.0000   00:00Агенцiя

Турботливі мами та люблячі дружини, успішні бізнес-леді та керівники підприємств і організацій, науковці, військовослужбовці, волонтери – інколи здається, що сучасна жінка може все. Але чому ж так мало жінок серед депутатів усіх рівнів, міністрів і керівників обласних адміністрацій, мерів? Обговорити цю важливу тему пропонуємо 3 березня під час прес-туру до м. Ніжин.

Прес-тур відбудеться у п"ятницю 3 березня, орієнтовний виїзд з Чернігова – 8.20, повернення – о 16.30.

Для участі в прес-турі ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно зареєструватися за

https://goo.gl/ZW69rS

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини