Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 06:33:58

Жалобні заходи з нагоди 74-х роковин Корюківської трагедії

01.03.2017   11:00Агенцiя

1 березня, у середу, у м. Корюківка Чернігівської області відбудуться жалобні заходи до 74-х роковин Корюківської трагедії.

-  11:00 год. — покладання квітів та скорботний мітинг біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським загарбникам;

-  12:00 год. — покладання квітів та поминальна литія на місці перепоховання жертв Корюківської трагедії 1943 року в урочищі Гай.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості взяти участь у жалобних заходах.

Планується організований проїзд з м.Чернігова до м. Корюківка та у зворотному напрямку. Реєстрація – до 15:00 28 лютого.

Контактна особа: Наталія Лисач, тел.: (0462) 675372, (063)7063280.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини