Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:28:13

Круглий стіл "Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів"

21.02.2017   10:30Агенцiя

21 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбудеться круглий стіл «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів».

Тема енергоефективності та збереження ресурсів завжди є актуальною, а враховуючи щомісячні комунальні платежі ще і на часі. Як зазначають вчителі, сучасні діти є більш прагматичними та свідомими. Вони завжди шукають сенс у своїх діях та вчинках. Саме тому важливо аргументовано та на практиці пояснювати способи і методи енергоефективності, відпрацьовувати навички дбайливого ставлення до енергетичних ресурсів.

Отже, на круглий стіл «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання, при формуванні свідомого ставлення до енергоресурсів» запрошуємо вчителів і викладачів, студентів та школярів, громадських активістів, журналістів  та небайдужих громадян.

Будемо говорити про таке:

- Чому національно-патріотичне виховання має включати в себе свідомого ставлення до енергоресурсів? – Наталія Висіканець, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської Мережі ОПОРА  в Чернігівській області

- Таємний фронт з енергозбереження розгортає роботу школах та навчальних закладах? – Сергій Безбородько, громадський активіст.

- Чому студенти та школярі розумніші, ніж ми – дорослі? – Антоніна Федорченко - старший викладач Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради, Регіна Гусак - голова правління ЧМГМО "ММЦ Жменя"

- Що і хто сприятиме вихованню культури енергозбереження та ефективного використання ресурсів серед молоді та дітей?

Дата проведення: вівторок, 21 лютого, початок о 10.30.

Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченка, буд. 5, прес-центр "Чернігівський вибір"

Контакти прес-центру: 098-914-91-52, 050-954-83-54 або cg.monitor@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.