Засідання круглого столу "Перспективи туристичного сезону-2017"
Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у засіданні круглого столу «Перспективи туристичного сезону-2017», який відбудеться 16 лютого о 12.00 за адресою: м. Чернігів, вул. Полуботка, 6а, прес-центр «Чиста політика».
Пропонуємо такі питання для обговорення:
1. Можливості регіону щодо цілорічного терміну туристичного сезону.
2. Які інноваційні підходи пропонуються для запровадження у найближчому туристичному сезоні?
До участі запрошуються: представники громадського сектору, політичні аналітики та політтехнологи, представники політичних сил, громадські активісти та журналісти.
Організатор заходу - прес-центр «Чиста політика».
За детальнішою інформацією можна звернутись за телефоном: 0636091083.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.