Лекція "Чернігівські помпадури"
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Чернігівські помпадури», яка відбудеться 17 лютого, у п’ятницю, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).
Чернігівські помпадури ХІХ ст… Хто вони? «Улюбленці долі» чи підступні кар’єристи, «самодури», чи прибічники «освіченої монархії»?
Про це і багато іншого, шанувальники старовини дізнаються з лекції старшого наукового співробітника Олени Ванжули, присвяченої чернігівським цивільним губернаторам.
Вартість вхідного квитка на лекцію: 3 гривні.
Телефон для довідок: 645-964.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression