Благодійна акція "Поділися любов’ю"
Долучитилися до благодійної акції "Поділися любов’ю" можна в декілька способів.
Перший – надати організатору творчу роботу для ярмарку подарунків і сувенірів. Це можуть бути ляльки, прикраси, живописні та вишиті картини, підноси чи пляшки, оздоблені в техніці «декупаж», торбинки, вироби з полімерної глини, обереги, віночки, мило ручної роботи, печиво чи цукерки тощо. Тож просимо майстрів відгукнутися! Свої вироби на цей ярмарок готують також рідні діток, які зараз проходять лікування.
Наступний спосіб – безпосередньо прийти на акцію та придбати цікавий подарунок для дорогої людини, взяти участь у різноманітних творчих майстер-класах (наприклад, розпис імбирних пряників у вигляді сердечок), сфотографуватися в оригінальній романтичній фотозоні та зробити внесок на благодійність. Свіжа ідея: тут же ви можете замовити шарж на себе, свого коханого/кохану у вуличного художника! Залучені таким чином кошти теж будуть спрямовані на допомогу чернігівським онкохворим діткам!
Нагадуємо, що акція «Поділися любов’ю» триватиме 11 та 12 лютого з 12.00 до 19.00 в торгово-розважальному комплексі «Голівуд»! Чекаємо на вас!
Хто готовий долучитися, звертайтеся до організатора акції за тел.: 067-859-11-27 (Тетяна Шурубура).
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.