Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 00:25:26

Прес–конференція "Хто кришує безлад на вулицях Чернігівщини?"

08.02.2017   12:00Агенцiя

Бажаєте дізнатись про злочинців, які діють на вулицях та теплих кабінетах, при погонах, посадах та в бізнесі - запрошуємо на прес–конференцію, яка відбудеться 8 лютого в Дискусійному клубі «Чиста Політика».
Будуть оприлюднені прізвища, факти. Присутні живі свідки та дійові посадові особи.

Учасники:
• Олександр Підгорний
• Давід Сакварелідзе
• Хатія Деканоідзе
• Сергій Нестеренко

Запрошені представники прокуратури та поліції.
Початок о 12.00 в Дискусійному клубі «Чиста Політика» за адресою:
вул. Гетьмана Полуботка 6 А, м. Чернігів.

Контактна інформація: Олександр Підгорний (050-330-14-06)
Чернігівський Центр Прав Людини

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини