Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 00:25:26

"22PushupChallenge" у Чернігові

05.02.2017   11:00Агенцiя

У Чернігові 5 лютого біля Катерининської церкви відбудеться флешмоб "22PushupChallenge".

Розпорядження щодо організації проведення даного заходу підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. У документі зазначено, що Управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції та Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху, публічну безпеку і порядок у місцях проведення заходу. Управлінню охорони здоров’я міської ради доручено забезпечити медичний супровід заходу. Крім того, управління житлово-комунального господарства міської ради відповідальне за святкове оформлення міста та своєчасне прибирання зазначеної території.

Флешмоб "22PushupChallenge" організований з метою привернення уваги до проблем адаптації військовослужбовців українських воїнів, ветеранів, які повернулися зі Сходу України.

Участь у цьому заході візьмуть представники військкоматів, ВУЗів, військових частин Чернігівського гарнізону, учасники АТО, волонтери та всі небайдужі мешканці міста. Загальна кількість близько 1000 осіб. Кожному учаснику треба бути в теплому одязі та в рукавицях (для віджимання).

Місце проведення: біля Катерининської церкви (від перехрестя вулиці Лісковицької з проспектом Миру до перехрестя проспекту Миру з вул. Толстого; виїзд з вулиці Старостриженської на проспект Миру).

Час проведення: 11:00 - 12:30 год.
 
Орієнтовний план заходу

11:00 - перекриття патрульною поліцією руху транспорту: від перехрестя вулиці Лісковицької з проспектом Миру до перехрестя проспекту Миру з вул. Толстого; виїзд з вулиці Старостриженської на проспект Миру. Прибуття медичної служби

11:00 -11:30 - збір основних учасників, розміщення груп людей по секторах. Учасники, які не віджимаються розташовуються по двом краям дороги з маленькими прапорцями, або іншою символікою України в руках

11:30 - інструктаж vip-персон та ключових осіб-співорганізаторів, розташування відеокамер по своїх місцях

11:40 - прибуття керівників області та міста

11:50-12:00 - останні приготування, освячення заходу Євгеном Орда

12:00 - початок віджимань

12:15 - закінчення флешмобу

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини