Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 17:10:16

Прес-тур до Кіптівської об’єднаної територіальної громади

12.01.2017   08:50Агенцiя

Чи є життя після децентралізації? - пропонуємо журналістам побачити на власні очі під час прес-туру до Кіптівської об’єднаної територіальної громади в Козелецькому районі, що утворилася однією з перших на Чернігівщині в 2015 році.

Прес-тур відбудеться у четвер 12 січня, орієнтовний виїзд з Чернігова – 8.50, повернення – о 16.30 (зустріч біля видавництва «Деснянська правда»).

Більш детальна інформація по заходу буде повідомлена додатко зареєстрованим журналістам.

Для участі в прес-турі ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно зареєструватися.

Підбивати підсумки року минулого та говорити про майбутні перспективи будемо під час прес-конференції з Кіптівським сільським головою Володимиром Кучмою. Впродовж прес-туру відвідаємо відновлені об’єкти соціально-культурної сфери та завітаємо до Центру надання адміністративних послуг об’єднаної територіальної громади. Гроші на ремонт, і на оснащення закладу були виділені з бюджету об’єднаної громади. І за результатами всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування-2016» він визнаний взірцем для наслідування. Нині тут працюють сім фахівців, відібраних за конкурсом, які забезпечені житлом і гідною зарплатою.

Отже, в ході прес-туру представники ЗМІ отримають відповіді на такі питання:
    Як формується та розподіляється бюджет об’єднаної громади?
    Чи відбулося зростання суми надходжень до бюджету? І за рахунок чого?
    Чи створюються нові робочі місця, розвивається підприємництво, в яких сферах?
    Які владні повноваження були передані на місцевий рівень в результаті децентралізації?
    Чи відчувається «кадровий голод»?
    Які першочергові проблеми в житті громади вже вирішено (ремонт закладів освіти та культури, ремонт доріг, забезпечення питною водою тощо)?
    Які соціальні програми було запроваджено в 2016-му (приміром, підтримка людей, що опинилися в складних життєвих обставинах) та які діятимуть у 2017-му (підтримка новонароджених, житло для молодих фахівців та інші)?
    Чи покращилася якість життя звичайних жителів громади?
    Як адаптуються до мирного життя ветерани АТО?

Вы получили данную рассылку, так как являетесь клиентом или подписчиком медиа-центра "Моє місто"

Наши Контакты:
http://media-center.net.ua
my-city@media-center.net.ua
050-465-7597

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини