Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 14:01:16

Прес-сніданок з правозахисниками

08.12.2016   11:00Агенцiя

8 грудня о 11:00 год. за адресою пр-т Перемоги 108-а (культурно-діловий центр «Світогляд», 2 поверх) в рамках  XIII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться прес-сніданок з правозахисниками та показ документального фільму «Тягар доказів» режисера Стефана Кессіссоґлу. В якості експертів запрошені:
Олексій Біда (Українська Гельсінська спілка з прав людини, координатор Центру воєнних злочинів та порушень прав людини);
Надія Едієва (Радник з питань внутрішньо переміщених осіб по Чернігівській області у рамках проекту «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення», юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини).

«Прес-сніданок з правозахисниками» - це гарна можливість подивитись фільм та поспілкуватись з громадськими активістами України за горнятком запашної кави.
Фільм «Тягар доказів», який пропонується до перегляду, розповість про боротьбу двох шукачів притулку, що борються за свою версію правди. Але як можна довести те, що не доводиться? Після перегляду фільму традиційно відбудеться дискусія між експертами та глядачами не тільки на тему фільму, а й щодо питань, які є наболілими та актуальними для українського суспільства.

Вхід вільний.

Контактна особа:
Наталія Шляхтур, ГО «MART»
тел.: +38 093 192 28 11
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.