Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 03:03:15

Прес-конференція у форматі круглого столу "Рятуйте Референдум"

09.12.2016   11:00Агенцiя

Центр політико-правових реформ спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) запрошує на круглий  стіл «Рятуйте Референдум», який відбудеться 9 грудня   2016 року об 11.00  в м. Чернігів.

6 листопада 2012 року Януковичем було протягнуто через Верховну Раду неконституційний Закон України «Про всеукраїнський референдум». Цей «закон» діє до цього часу! Він створює можливості для проведення керованих та маніпулятивних референдумів, за результатами яких можливо навіть змінити Конституцію України, територію держави та провести будь-що вигідне владі. Це закладена бомба під всією територією України. Після приходу в 2014 році нових сил до Парламенту однією з перших декларованих цілей було скасування цього закону. Чому цей промосковський неконституційний Закон досі діє?

Спікери:

- Юлія Кириченко - керівник проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ, експерт Реанімаційного пакету реформ

- Богдан Бондаренко - експерт Центру політико-правових реформ

Місце проведення: прес-центр "Чернігівський вибір", вул.Шевченка 5

Дата проведення: п’ятниця 9 грудня, об 11.00

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ