Прес-брифінг в облдержадміністрації "Соціальний захист осіб з інвалідністю"
1 грудня, в четвер, у Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться прес-брифінг з теми «Соціальний захист осіб з інвалідністю».
Спікери:
· заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Наталія Романова;
· директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олег Русін;
· заступник начальника Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Михайло Щерба;
· директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів в області Ірина Лось;
· директор обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Василь Пасічник;
· головний лікар обласного центру медико-соціальної експертизи Богдан Павлюк;
· заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи обласної дитячої лікарні, головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров'я облдержадміністрації з педіатрії Людмила Кривець;
· начальник регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Литвинець.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-58-91.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».