Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 00:43:47

Прес-брифінг народного депутата України Олександра Черненка

21.11.2016   12:00Агенцiя

ГО "Інтерньюз Україна" запрошує Вас на прес-брифінг народного депутата України Олександра Черненка, який відбудеться 21 листопада 2016 року (понеділок) у Чернігові. Під час заходу будуть оприлюднені перші результати децентралізації на Чернігівщині. Крім того, народний депутат Олександр Черненко відзвітує за річну діяльність у Парламенті та відповість на усі питання представників ЗМІ.

Захід відбуватиметься в рамках Проекту «Модельний округ» Програми USAID РАДА, що реалізується Фондом Східна Європа, що має на меті покращити комунікацію та взаємодію виборців з народними депутатами, а також задіяти інструментарій електронної демократії до парламентської роботи. У рамках цієї ініціативи обрано 7 модельних округів. Народний депутат Олександр Черненко є одним із учасників проекту та відстоює інтереси Чернігівщини у Парламенті.

Запрошуємо представників ЗМІ Чернігівщини взяти участь у прес-брифінгу.
Місце проведення: прес-центр Чиста політика, вул. вул. Гетьмана Полуботка 6А

Час проведення: понеділок, 21 листопада 2016 року о 12.00

Додаткову інформацію Ви можете отримати координатора Програми «РАДА» в ГО «Інтерньюз-Україна» Інни Чорної за телефоном +38 050 33 080 76 або ichorna@internews.ua

Представникам ЗМІ Чернігівської області організатори компенсують витрати на проїзд до Чернігова за наявності оригіналів квитків.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.