Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 01:45:28

Попереджувальне перекриття траси Сеньківка - Чернігів

15.11.2016   08:10Агенцiя

8:10 – 8:50 Буде проводитись попереджувальне перекриття траси Сеньківка Чернігів в районі скверу «Гармати» (м. Городня, вул. Армійська).Це буде відбуватись в межах попереджувальної акції протесту проти порушень трудових прав в частині виплати заробітної плати в строки передбачені районною колективною угодою між профспілками та відділом освіти Городнянської РДА.


Про проведення попереджувальної акції протесту членами Городнянської місцевої вільної профспілки освіти Конфедерації вільних профспілок України (ГМВПО КВПУ) та членами трудових колективів закладів освіти міста Городні було повідомлено міського голову Городні Богдана А.І. повідомлення передав голова ГМВПО КВПУ Лепень В.Ф.

Законодавчими підставами акції є:
ст.39 Конституції України,
ст.27 Закону України «Про професійні спілки їх права та гарантії діяльності».

Вимоги освітян:
1. До 19.11.2016 р. повністю розрахуватися із заборгованістю по виплаті заробітної плати.
2. В подальшому виплачувати заробітну плату в повному обсязіта у строки відповідно до чинного законодавства та районної колективноїугодиміж профспілками та відділом освіти Городнянської РДА.
В разі невиконання вимог освітяни залишають за собою право розпочати довгострокову акцію протесту.

Довідково: станом на 15.11.2016 р. працівникам освіти міста Городня та Городнянського району виплачена заробітна плата лише за 1-у половину жовтня.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини