Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 21:21:48

Тренінг "Як донести ідею і залишитись почутим?"

18.11.2016   17:00Агенцiя

18 листопада о 17:00 у приміщення антикафе «Кампус» (проспект Перемоги, 73) відбудеться тренінг для активних чернігівців «Як донести ідею і залишитись почутим?».

В рамках заходу планується донести та розказати учасникам секрети
-   успішного публічного виступу;
-  як тривати себе в рівновазі та спокої під час публічних виступів;
-  як чітко та зрозуміло формувати та доносити свою думку до аудиторії;
-  як зацікавити журналістів та «потрапити в телевізор»?

Ведучі тренінгу:
Микола БИЧУК, Український актор театру.
Артем ШЕЛКОВИЙ – головний редактор телеканалу Дитинець, ведучий.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету: https://goo.gl/HvbeRq

Організаційний внесок: 20 грн

Додаткова інформація за контактним номером телефону: 097-606-70-96 або 97-15-91

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини