Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 09:19:29

Офіційне відкриття ІІ Осінньої дебатної школи "Chernihiv Debate School"

05.11.2016   10:00Агенцiя

Запрошуємо всіх зацікавлених у суботу, 05 листопада відвідати Офіційне відкриття ІІ Осінньої дебатної школи «Chernihiv Debate School».
Проект  реалізовується в межах молодіжної програми «Перший крок до успіху» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».
 
Зустріч розпочнеться о 10.00 за адресою місто Чернігів, вул. Г.Полуботка, 53 в стінах Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, читальна зала (3 поверх).

Спікери:
1. Носко Микола Олексіїйович – ректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка
2. Лемеш Ніна Петрівна – директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА
3. Комісаров Василій – тренер-консультант, керівник «Центру розвитку «Ріторі»
4. Бобришев Ігор – президент ВМГО «Федерації дебатів України»
5. Барабаш Ростислав – віце-президент ВМГО «Федерації дебатів України»
6. Журавель Вікторія – голова оргкомітету «Chernihiv Debate School» та голова Чернігівського відділення «Федерації дебатів України»


Ми в соцмережах:
Vk: chernihiv_debate_school
Fb: Chernihiv-Debate-School-1067629263351783/?pnref=story

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини