Семінар-тренінг з традиційної етнопедагогіки
1 листопада о 14.30 - відкриття першого в україні семінару-тренінгу із традиційної етнопедагогіки.
Організатори заходу: Міністерство молоді і спорту, Чернігівська ОДА, Громадська ініціатива "Український центр етнопедагогіки", ВМГО Спілка Української Молоді в Україні», Центр розвитку дитини "Янголятко".
Усі заходи відбуватимуться у готелі «Профспілковий» за адресою: Чернігів, вул. Шевченка 105-А.
Контакти для довідок:
Ярослава Музиченко, координатор Українського центру етнопедагогіки: (096)423-70-18; eilul@ukr.net
Неля Лавриненко, директор Центру розвитку дитини «Янголятко»: (063)464-09-27; n.lavrynenko@cym.org
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.