Тренінг "Ефективний тайм-менеджмент у бізнесі та житті"
27 жовтня о 19 годині в рамках Програми розвитку жіночого підприємництва відбудеться тренінг "Ефективний тайм-менеджмент у бізнесі та житті".
Час дуже важливий ресурс як і гроші. Ми знаємо, що гроші потрібно рахувати - бухгалетрський облік, і тільки потім ними можна управляти - фінансовий менеджмент. Час - це гроші, гроші - це час. У кожного з нас 24 години на добу. Наш спікер розповість Вам про секрети управління часом у бізнесі та житті.
Спікер заходу: Алла Арламовська (з 2005 року CEO, Founder, Owner у різних проектах, SIC British Program MBA, бізнес-мама, соціальний підприємець).
Захід буде проходити за підтримки посольства Фінляндії в Україні.
Чекаємо на учасниць 27 жовтня о 19:00 в iHUB Chernihiv.
Участь можлива за умови реєстрації - https://goo.gl/forms/f9o7g41ISgahy9jC2
Зустріч буде проведено в Центрі інновацій та підприємництва iHUB-Chernihiv (вул. П’ятницька, 50).
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.