Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 19:27:21

Експертне обговорення "Чернігів – рік при новій владі"

28.10.2016   11:00Агенцiя

28 жовтня об 11.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" відбудеться експертне обговорення на тему "Чернігів - рік при новій владі".

На розгляд експертів та учасників заходу запропоновані наступні питання:

1. Що пообіцяли і що насправді зробили? Чи став Чернігів "файним містом"?
2. В чому реальний розвиток міста?
3. Чи використовує міський голова нові фінансові можливості, отримані в результаті реформи децентралізації?
4. Нова команда, нові ідеї та креативні рішення: міф чи реалії?
5. Дорожня карта для діючого мера: чи враховані всі позитивні ідеї виборчої кампанії 2015 року і на скільки ефективно використовується потенціал громадськості?

Запрошуємо до обговорення експертів, представників місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації.

Місце проведення: прес-центр "Чернігівський вибір", Чернігів, вул. Шевченка, 5, конференц-зала на 4 поверсі

Дата проведення: п’ятниця, 28 жовтня об 11.00

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини