Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 06:18:42

Прес-конференція "Оцінки бюджету-2017 за результатами обговорення з представниками громадськості та галузевими спільнотами Чернігівщини"

21.10.2016   10:00Агенцiя

21 жовтня у громадській приймальні народного депутата України Валерія Дубіля, що знаходиться за адресою: вул. Магістратська, 13, відбудеться прес-конференція за участі депутата облради з фракції «Батьківщина» Сергія Пащенка і голови Чернігівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Юрія Власенка на тему: «Оцінки бюджету-2017 за результатами обговорення з представниками громадськості та галузевими спільнотами Чернігівщини».
Під час прес-конференції спікери підіб’ють підсумки проведених на Чернігівщині форумів з обговорення держбюджету на наступний рік, в яких взяло участь більше тисячі жителів області.
Початок о 10:00.
Телефон прес-служби: 93-01-08.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини