Благодійний осінній бал
20 жовтня у в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва в яскравому танці, наче осіннє листя, закружляють учні 29-школи.
О 16.00 розпочнеться традиційний благодійний Бал-презентація 10-их класів. Полька, мазурка, віденський вальс.. і це неповний перелік програми цього заходу.
Для учнів 29-ої школи він має особливий зміст. Це не тільки неповторне дійство, атмосфера вишуканості, стилю. Перш за все - це можливість виховати в собі почуття благодійності та милосердя. Адже кожен має унікальну можливість допомогти тим, хто так потребує нашої уваги та підтримки.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації