Скарби стародавнього Чернігова
25 квітня о 14.30 на Валу (біля Колегіуму) розпочнеться гра-змагання “Скарби стародавнього Чернігова”
Сучасна молодь такі спортивно-інтелектуальні змагання називає “квест”. Ці рухливі ігри зараз дуже популярні.
На території стародавнього Дитинця змагатимуться 10 команд із шкіл міста Чернігова. Кожній з них доведеться пройти своїм визначеним маршрутом, а також відповісти на різноманітні запитання. Зокрема, будуть завдання і на знання історії рідного міста.
Команди, які наберуть найбільше балів, стануть переможцями квесту і отримають нагороди від Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”.
А розпочнеться гра-змагання “Скарби стародавнього Чернігова” незвичайним театралізованим дійством за участю історичних персонажів. Тож буде цікаво, приходьте – не пошкодуєте!
Організатор: Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній”.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.