Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 22:19:48

"Фестиваль молока"

17.09.2016   10:00Агенцiя

"Фестиваль молока" пропагує серед молоді, дорослого населення області культури та здорового споживання молока та молочних продуктів, що забезпечують активну життєдіяльність людини від народження до глибокої старості.
Учасниками фестивалю є виробники молока та молочних продуктів Чернігівщини, провідні хлібозаводи перелік учасників, медовари, професійні та аматорські художні колективи, майстри декоративно-прикладного мистецтва.

На гостей фестивалю чекатимуть: конкурси та розваги, ігротека, ярмарок-продаж з дегустацією кращих видів молочних продуктів, цікаве cвяткове шоу.

Діти матимуть нагоду взяти участь у змаганнях, спортивних іграх та різноманітних майстер-класах.

На переможців та учасників чекають призи.

17 вересня в 10:00 - 14:00

Центральний парк культури та відпочинку. Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини