Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 14:12:38

Strong Voices виходить на "Зелену сцену"

19.08.2016   20:00Агенцiя

Цієї п’ятниці, 19 серпня о 20.00 год.STRONG VOICES (засідання клубу з навчання мистецтву публічного виступу англійською мовою) змінює формат і виходить на «Зелену сцену» (Алея Героїв).
Всі, хто бажає допомогти в організації, взяти участь і підтримати – пишіть нам у Фейсбуці (https://www.facebook.com/windowonamerica.chernihiv/?fref=ts) та приходьте на івент.
Кайл Колд – Волонтер Корпусу Миру (США) розповість про досвід, дасть кілька порад у вивченні мов. Також ви побачите короткі виступи українських волонтерів та імпровізований театр.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини