Прес-брифінг з нагоди відкриття першого магазину Vodafone у Чернігові
Вже цієї суботи буде відкрито перший магазин Vodafone у Чернігові, який відповідає глобальним стандартам обслуговування Vodafone в усіх країнах Європи.
Запрошуємо вас на допрем’єрний показ магазину 13 серпня, о 10:45 за адресою пр. Миру, 32.
У вас є можливість дізнатись:
· як виглядатиме магазин;
· яким буде новий підхід до обслуговування абонентів та продажу пристроїв і послуг;
· хто буде працювати в магазині Vodafone.
Офіційне відкриття магазину Vodafone розпочнеться о 12:00.
За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Vodafone Україна
Тел.: +38 050 469 94 39
Максим Пилипенко
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.