І міжнародний фестиваль "Кавер-фест на Голубих озерах"
12-13 серпня, п’ятниця-субота, у комплексі «Голубі озера» відбудеться І міжнародний фестиваль «Кавер-фест на Голубих озерах».
На глядачів очікують виступи кавер груп з України, Латвії та Білорусі, які виконають незрівнянні хіти всесвітньо відомих гуртів.
У програмі заходу:
12 серпня, п’ятниця
· 20:00 – урочисте відкриття фестивалю;
· 20:30 – парад учасників та гостей фестивалю
13 серпня, субота
· 17:00 – вільний мікрофон;
· 19:00 – конкурсний концерт;
· 21:00 – нагородження переможців та лауреатів фестивалю;
· 21:30 – гала-концерт.
Місце проведення: комплекс «Голубі озера» (Ріпкинський район Чернігівської області).
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.