Відкриття дитячого майданчика
10 серпня, в Черніговіпо проспекту Миру, 207 відкриється дитячий майданчик.
Офіційна церемонія відкриття майданчика відбудеться о 18.00. Розважальна програма для дітей розпочнеться з 16.00.
У заході візьме участь Чернігівський міський головаВладислав Атрошенко, який поспілкується з жителями району та журналістами.
Для дітей у цей час будутьмузика, ігри з аніматорами та іншіцікаві й різноманітні заходи.
Майданчик збудований в рамках Програмивідновленнядитячихігрових та спортивнихмайданчиків на 2016-2017 роки (прийнятаміською радою 31 березня).
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.