Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:38:05

Виклик для місцевих рад: у Чернігові громадськість обговорить проекти Етичного Кодексу та Положення про етичну комісію

05.08.2016   12:00Агенцiя

5 серпня у м.Чернігів представлять та обговорять проекти  документів, що невдовзі регламентуватимуть етичну поведінку представників місцевих рад: Етичний кодекс для голови, секретаря та депутатів місцевих рад, а також Положення про етичну комісію при місцевих радах за участі не менше 30% громадськості.

Круглий стіл “Етичний Кодекс: виклик для сучасного депутата” розпочнеться о 12 годині у Конференц-залі готелю Придеснянський за адресою: вул. Шевченка 99-а.

На круглий стіл запрошуються представники громадських організацій Чернігова, активні громадяни та представники депутатського корпусу 
 
У програмі заходу:
Модуль №1 - Розгляд  робочих проектів текстів Етичного Кодексу та Положення про етичну комісію при місцевих радах;
Модуль №2 - Обговорення  та  внесення пропозицій 

Відзначимо, що тексти документів були розроблені експертами Академії держуправління при Президентові України  відповідно до ЗУ “Про місцеве самоврядування”, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, ЗУ “Про запобігання корупції”, а також  методичних рекомендацій НАЗК.

Фінальний варіант Етичного Кодексу та Положення про етичну комісію розроблятиметься з урахуванням пропозицій від громадськості та депутатів.

З проектами можна ознайомитись за посиланням: http://www.ex.ua/121966415593

Контактна особа:    

Старченко Сергій 093-914-14-67;
Пущенко Павло 063-478-55-62.


e-mail для пропозицій : cpsa.chernigiv@gmail.com
 

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.