Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 02:09:48

Акція "Переможемо разом!"

28.07.2016   10:00Агенцiя

28 липня (четвер) Чернігівська обласна організація «Відродження Нації» спільно з активістами чернігівського віддлення Мережі ЛЖВ проведуть акцію «Переможемо разом!», присвячену дню боротьби з вірусними гепатитами. Подія відбудеться з 9:00 до 14:00 біля поліклініки № 3 Чернігівської міської лікарні №1

У програмі акції:

• Консультування та розповсюдження інформаційних матеріалів з питань, повязанних з ВІЛ/ТБ/вірусними гепатитами
• Безкоштовне тестування швидкими тестами на гепатит С на базі мобільної амбулаторії
• Розповсюдження талонів з 50% знижкою на проходження діагностики в лаболаторії «Synevo»

Контактні особи:
• Кононенко Ніна Василівна (директор Чернігівської обласної організації «Відродження Нації») 097-949-69-04
• Бубенчикова Світлана Андріївна (менеджер із зв'язків з громадскістю чернігівського віддлення Мережі людей, які живуть з ВІЛ ) 093-76-93-236

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини