Круглий-стіл "Зустріч білоруських та чернігівських журналістів: обмін досвідом"
У вівторок, 26 липня, об 11:00 в пресс-центрі «Чиста політика» (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6-а) відбудеться круглий-стіл "Зустріч білоруських та чернігівських журналістів: обмін досвідом". З представниками чернігівських ЗМІ поспілкуються журналісти з Республіки Білорусь: Ігор Казмерчак, Олександр Макаревич та Артем Фізінцев. До участі запрошуються представники ЗМІ.Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression